Трећег дана Дечје недеље, у среду, предшколске групе ишле су у школу. Традиција је настављена, будући прваци упознали су се са учитељима, просторoм школе, двориштем, начином функционисања. Имали су прилику да виде како је седети у школској клупи цео час. Школарци су припремили програм састављен од рецитација и песама. На крају, заједничке фотографије са старијим другарима и учитељима, изјаве за “Златиборпрес”. Поновно виђење је заказано за следећи септембар.
Related posts
Програм уживо: Шапат пролећа на нашем каналу
У оквиру нашег пролећног пројекта, данас смо у вртићу отворили прави мали телевизијски студио! Уз помоћ импровизованог телевизора од картона,...
Read More
Посета Дечијем Позоришном Фестивалу
У среду 19.11. малишани из свих објеката нашег вртића имали су прилику да присуствују Дечијем позоришном фестивалу који се одржава...
Read More
