Трећег дана Дечје недеље, у среду, предшколске групе ишле су у школу. Традиција је настављена, будући прваци упознали су се са учитељима, просторoм школе, двориштем, начином функционисања. Имали су прилику да виде како је седети у школској клупи цео час. Школарци су припремили програм састављен од рецитација и песама. На крају, заједничке фотографије са старијим другарима и учитељима, изјаве за “Златиборпрес”. Поновно виђење је заказано за следећи септембар.
Related posts
Радионица са Црвеним крстом
У нашим вртићима у Чајетини и на Златибору реализована је још једна сарадња са Црвеним крстом. Овог пута, тема радионице...
Read More
Одржана завршна приредба предшколаца
Деца припремних предшколских група из Чајетине, Мачката, Криве Реке, Сирогојна, Љубиша и са Златибора представила су се публици у оквиру...
Read More
