Трећег дана Дечје недеље, у среду, предшколске групе ишле су у школу. Традиција је настављена, будући прваци упознали су се са учитељима, просторoм школе, двориштем, начином функционисања. Имали су прилику да виде како је седети у школској клупи цео час. Школарци су припремили програм састављен од рецитација и песама. На крају, заједничке фотографије са старијим другарима и учитељима, изјаве за “Златиборпрес”. Поновно виђење је заказано за следећи септембар.
Related posts
ПУ “Радост” обележила крсну славу
У среду, 12.02.2020. године, предшколска установа "Радост" обележила је крсну славу Три јерарха. У објектима у Чајетини и на Златибору,...
Read More
Упис деце преко портала еУправа
Од 25. фебруара 2021. године биће отворен конкурс за упис деце у предшколску установу "Радост" преко портала еУправа. Уколико желите...
Read More
